Lineage 2

Forum Klanu RedDragon


#1 2008-03-09 22:14:54

Kristobal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 15
Punktów :   

Quest na Stridera

Questy - Little Wings' Big Adventure
Lokacja początkowa - Hunters Village
NPC - Wiseman Cronos
Wymagany lvl - 45

---------------------------------------------------------

Po rozmowie z Wisemanem Cronosem musimy sie udać do Fairy Mymyu w Enchanted Valley. Podczas rozmowy musimy mieć przywołanego smoka.

Każe nam znaleźć 4 drzewa:

- Fairy Tree of Wind

- Fairy Tree of Star

- Fairy Tree of Twilight

- Fairy Tree of Abyss

Zadanie polega na tym, że nasz pieszczoch ma pić sok z każdego drzewa ( atakować je ) do momentu, aż jeden z 4 liści (Fairy Leaf) otrzymanych od Fairy nie zniknie z ekwipunku. Każde z drzew jest chronione przez 3 strażników, którzy niestety przeszkadzają naszemu pieszczochowi.

Samego drzewa nie można atakować gdyż daje nieuleczalną trucizne 

Jeżeli chodzi o ilość zadanych ciosów przez Hatchilinga jest różna w zależności od drzewa. Być może zależy też od tego jakiego smoka mamy ja miałem Twilighta i zadał obrażeń +- :

Wind - 200
Star - 400-500 (przy tym drzewie miałem DC wiec może to miało wpływ na ilość zadanych ciosów. Myślałem, że nie dam rady:))
Twilight - 193 
Abyss - 314 

Niestety nigdzie nie ma informacji na temat ilości zadanych ciosów także pozostaje czekać cierpliwie.

Kiedy wszystkie liście znikną z ekwipunku wracamy do Fairy Mymyu. Otrzymujemy od niej Stridera 

W jaki sposób wykonać questa:

Jako, że ja robiłem go sam robiłem tak, zabijałem jak najszybciej strażników a w tym samym czasie wysyłałem smoka żeby atakował drzewo (cały czas używał GSAP) po oddaniu 10-13 uderzeń przestawał uderzać gdyż strażnicy maja respawn około 15 sekund , wiec zabijałem ich znowu i tak w kółko. Jeżeli smok atakowałby drzewo cały czas strażnicy zaczęliby atakować pupila od razu a mają go na 3-4 uderzenia .

Warto zabrać ze sobą kilka Blessed Scroll of Ressurection na wszelki wypadek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.koksiki.pun.pl www.is.pun.pl www.gothic-rpg.pun.pl www.golf4.pun.pl www.pisi.pun.pl