#1 2008-03-11 20:17:24

Kristobal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 15
Punktów :   

Quest na Antaras'a

Quest
Audience with the Land Dragon

Wymagany level: 50

1. Porozmawiaj z Gabrielle która znajduje się w Giran. Ona każe ci odwiedzić 4 "seal watchers"
2. Porozmawiaj z Magister Kaiena na 4 piętrze Ivory Tower. "Kaiena" wyśla cię na Forsaken plans abyś zabijał Marsh Stalkers i Marsh Drakes. Znajdziesz je w południowej części Forsaken. Musi z nich wypaść "Stalker Horn" i "Drake Talon" zanim wrucisz do "Kaiena".
3.Porozmawiaj z High Priest Orven w Aden. Idź do Forbidden Gateway i zabijaj Bloody Queens. 5 "sacrificed spirits"(poświęcone dusze) zespawnują się w pewnym punkcie. Kiedy otrzymasz "Remains of Sacrifice" wroć do to "High Priest Orven".
4. Porozmawiaj z Master Kendra w Aden i on nakaże ci zabijać Harit Lizardman Shamans. Znajdziesz je w Anghel Waterfall. Zabijaj Szamanów dopuki nie otrzymasz "Totem of Land Dragon" i powroc do "Master Kendra".
5. Idź do Hunter's Village i porozmawiaj z Perfect Chakiris. On wyśle cię do Giant's Cave Abyć zabijał Kranrots i Hamruts. Wroć do "Chakiris" gdy otrzymasz "Kranrot Skin" i "Hamrut Leg".

6. Wroć do "Gabrielle" w Giran.
7. Udaj sie do Gludin i Porozmawiaj z Chief Moke On poprosi cię o Zabicie "Abyss Jewel"
8. Gdy otrzymasz "Abyss Fragment" oraz "Mara Fang" powroc do "Moke" w Gludin
9. Udaj sie do Oren i porozmawiaj z Blacksmith Helton. On wyśle cię do kolejnego "Abyss Jewel". Kiedy otrzymasz "Abyss fragment" i "Mara fang" wruć do "Helton" w Oren.
10. Wroć do Giran i znów porozmawiaj z "Gabrielle".
11. Udaj się do zachodniego wejścia Dragon Valley i porozmawiaj z Gilmore. Pozostał ostatni "Abyss Jewel" którego musisz zabić.
12. Wejdź do Dragon Valley i zabijaj Cave Maidens oraz Cave Keepers dopuki nie pojawi się "Abyss Jewel". Będzie miał 4 pomocników. Po tym jak otrzymasz "Abyss fragment" Udaj się do "Lair of Antharas" i porozmawiaj z Theodric.
13. Theodric da ci "Portal Stone", Który pozwoli ci odwiedzić Antharasa udając się do Heart of Warding w Antharas' Lair...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sierpien2013-cd.pun.pl sms obrazki ze znaków metin2 prywatne servery projekt dzialania tworcze wilki fantasy samice